VEEBIKOOLITUS - GOOGLE KEEPI VÕIMALUSED


Huvitav artikkel, mida tahad hiljem rahulikult lugeda? Link digivahendile või veebilehele, mida kindlasti tahad hiljem kasutada? Uitmõte, visandus, tulevase laulusalmi refrään… Kuidas see kõik liikumises olles kiirel viisil salvestada?


Kas Sina oled ka üks nendest, kellele igapäevane märkmete, meeldetuletuste haldamine kiires ja liikumist täis päevas on keeruline?

Lihtne ja kõigile kättesaadav vahend on tegelikult käe ulatuses! Tule osale Innowise'i TASUTA veebikoolitusel, kus tutvustame Google Keepi võimalusi. Vaatame, mis vahendiga on tegu ja kuidas igaüks saab seda kasutada oma igapäeva elu lihtsustamiseks.

Sihtgrupp:  kõik huvilised.

Veebikoolituse maht: 1 akadeemiline tund.

Veebikoolituse toimumisaeg: 26.08.2021 kell 15:00 – 15:45, ligipääsuks vajalik link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne veebikoolituse toimumist.

Toimumiskoht: Zoomi veebikeskkonnas.

Koolitaja: Veronika Tuul
Veronika on koolitanud õpetajaid ja haridustöötajaid üle 15 aasta. Põhilisteks koolitusvaldkondadeks on e-õppe vahendite kasutamine, digitaalsed lahendused õppetöös ja täiskasvanute õpetamine kaasaegsete tehnoloogiliste vahenditega. Veronikal on magistrikraad andragoogikas ja haridustehnoloogias ning ta omab täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutset. Lisaks koolitamisele töötab Veronika ka õppedisaineri ja e-õppe konsultandina.
Registreeru veebikoolitusele (ava registreerumisvorm).

Koolitusele registreerumise tähtaeg on 25. august.


Küsimuste korral võta ühendust koolituse kontaktisikuga:

Robert Kask
robert.kask@innowise.ee
+372 56 156 109  


OÜ Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
 
Vaata lähemalt koolituskaardi infot.