Kommenteeri

7 põhjust, miks osaleda Innowise'i koolialguse veebiseminaridel

Innowise digivaldkonna juhtivkoolitaja Veronika Tuul kutsub osalema veebiseminaridel!

Kiirem naasmine uude õpihooaega

Suvi on olnud kahtlemata kõigi jaoks eriline, seekord jäid ära traditsioonilised suvekoolid, mis olid suurepärane võimalus hoida ka suvel oma aju režiimil, et uut infot kergesti omandada. Veebiseminaril saad võimaluse naasta oma õppimise rutiini „pehme maandumisega“. Mõnetunnine arvuti vahendusel õppimine, kaasamõtlemine ja kolleegide kogemused – see kõik aitab kaasa, et oleksid järgmiseks hooajaks valmis igasugustel suurepärastel õppimissündmustel osalema.

Õpi marjapõõsaste vahelt

Veebiseminar on suurepärane võimalus õppida isegi kui sa veel veedad enamus ajast aias või õues. Ja kui sul on käed mustikamahlast sinised ja juuksuri juures käisid viimati veebruaris (!!!), on veebiseminar suurepärane võimalus õppes aktiivselt kohal olla.

Uued kontaktid

Veebiseminaril kohtud paljude sama valdkonna inimestega, saad uusi tutvusi, mis kindlasti järgmiseks hooajaks kasuks tulevad.

Selgem arenguvajadus

Võimalik, et sul oli kevadel täiesti selge, milliseid oskusi pead omandama, et olla parem õpetaja, koolitaja, õppejõud, kuid suvekuud on kuidagi hägustanud seda vajadust. Innowise veebiseminaridel saad jällegi parema arusaama, millised oskusi vaja oleks, et oleksid oma alal veelgi pädevam.

Julgem (taas)alustamine enda veebiseminaridega

Saad kogeda veebiseminaril õppija rolli ja hinnata, kuidas see sulle sobib, mis on sellise õppimise head ja halvad küljed. See võimaldab sul endal alustada julgemalt veebiseminaride läbiviimisega.

Ideed, kuidas veebiseminari läbi viia

Kaasan veebiseminaril õppijaid, kasutan erinevaid digivahendeid, mis võimaldab sul koguda ideid, kuidas võiksid oma veebiseminari läbi viia. Kuidas materjali jagada? Kuidas suhtlemist toetada? Kuidas küsitlusi läbi viia? Jne.

Saad tasuta asju

Inglise keeles on ilus sõna freebies, mida ma tõlgiks priid asjad ehk priiad. Veebiseminaridel jagan hulgaliselt priiasid, mis lisavad sinu tublile tööle veelgi suuremat väärtust!

 

Sellised mõtted siitpoolt ekraani, sul on kindlasti siia nimekirja veel lisada. Anna teada ja jaga oma mõtteid meiega Innowise Facebooki lehel ning kohtume veebiseminaridel.

Vaata ka Koolituskalendrist algavaid veebiseminare ja registreeru juba täna!Lisa kommentaar

Email again: