Õppimise ja õpetamise eetika kui intellektuaalne tundlikkus

Koolitaja müksab õppijaid, mille järel tekib võnkumine, sõltuvus- ja vastupanulained, konfliktid ja dilemmad ning lõpuks uuele arengutasandile jõudmine. Armastusega müksaja annab parimate kavatsustega intellektuaalse stiimuli, millele iga õppija reageerib omamoodi. Iga suhte, müksu ja tegevusega kaasneb eetiline aspekt, millest ei saa üle ega ümber. 

Koolitajad Kristi Arendi ja Liina Sieberk arutlevad postituses õpetamise eetika teemadel. 
Loe lisaks

Daisi Lorents - õppijast koolitusettevõtjaks

Liina Sieberk küsis, kuidas läheb OÜ Loometöötoad asutajal ja koolitajal Daisi Lorentsil, mida andis talle osalemine Innowise Koolitaja Kompetentsikeskuse täiskasvanute koolitaja väljaõppes ning kuidas temast kujunes koolitusettevõtja.
Loe lisaks

Tehnoloogia kasutamine õppetöös - kas ainult äge ja lahe?

Innowise'i koolitajad Marin Johnson ja Veronika Tuul arutlevad, kuidas õpetada kopeeri-ja-kleebi-põlvkonda, ning tõdevad, et kindel on see, et senised õpetamise- ja hindamise meetodid peab üle vaatama ja kohandama. Postituses jagavad Marin ja Veronika enda ja omakolleegide kogemusi ühe koolitusprogrammi näitel.
Loe lisaks

Milleks mulle koolitaja kutse? Vastab koolitaja Veronika Tuul

Uurime koolitajatelt, miks nad on otsustanud minna taotlema täiskasvanute koolitaja kutset ning mida on see neile andnud. Täna vastab ning annab soovitusi Veronika Tuul, kes on õppedisainer, e-õppe konsultant ja kutsega täiskasvanute koolitaja. 

Loe lisaks

Arhiiv