JUHENDAMISOSKUSTE ARENDAMINE TÖÖKOHAL

Juhendamisoskused on olulised igale inimesele, seda veel eriti igale töötavale inimesele. Kõik, kes on kunagi tööd alustanud, on olnud juhendatava rollis ning võivad seda kogemust loodetavasti naeratusega meenutada. Kui Sul on olnud õnne töötada pikaajaliselt samas asutuses või ettevõttes, siis oled Sa tõenäoliselt ka mõnda uut kolleegi või praktikanti juhendanud. Enamasti on juhendaja rollis kogenud ja oma valdkonda hästi tundev inimene, kuid selleks, et juhendamine oleks tõhus ja tulemuslik, on oluline, et juhendajal oleksid ka juhendamisoskused.

Tõhusaks juhendamiseks töökohal oleme loonud süsteemse ja tervikliku juhendamisoskuste arendamise koolituse. Koolitusel õpid juhendama uusi kolleege ning praktikante efektiivselt, professionaalselt ja nutikalt.

Koolituse eesmärk on saavutada valmisolek juhendamise võtmetegevustest lähtuvalt töötajat või praktikanti toetavalt instrueerida.

Koolitusel õpid:

  • juhtima juhendamise protsessi ja kasutama juhendamise võtmetegevusi;

  • kasutama mõjutamisviise ja tundma mõjutamise skaalat;

  • töötajat või praktikanti toetavalt instrueerima.

Koolitus on praktiline. Koolitusel kasutatakse erinevaid aktiivõppemeetodeid, paaris- ja rühmatöid, ühisarutelusid. Õppijale koguneb isiklik õppematerjal koolitusel tehtud praktilistest ülesannetest.

Sihtgrupp: inimesed, kes juhendavad uusi töötajaid ja/või praktikante.

Koolituse maht: 12 tundi


Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Toimumisaeg

03.11.2022 | 10:00-15:30
04.11.2022 | 10:00-15:30

Toimumiskoht:  Hotell Centenniali seminariruum, Endla 15, Tallinn.


Maksumus: 290 eurot + km (348 eurot käibemaksuga). Koolituse maksumus sisaldab osalemist koolitusel, koolitusmaterjale ja kohvipause.

Koolitaja: Ene Raid

Ene on koolitaja, karjäärinõustaja, psühholoog. Seda kogemust on toetanud Tartu Ülikooli psühholoogia bakalaureuse õpingud, Tallinna Ülikooli loovteraapia magistriõpingud, suhtlemistreeneri väljaõpe ning mitmed eneseuurimuslikud lühipraktikad. Alates aastast 2009 on Ene omanud Täiskasvanute koolitaja, tase 6 kutsetunnistust. Ene on teinud juhendamisokuste koolituste läbiviimisel koostööd nii haridusasutuste (Tartu Rahvaülikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu Ülikool, Tartu Ülikooli Teaduskool, Sisekaitseakadeemia) kui ka mitmete eraettevõtetega, sh nii tööstus- kui ka teenindusettevõtetega, nii Eestis kui ka välismaal.


Koolituse eest tasumine:

  • Koolituse eest tasumine toimub arve alusel enne koolituse algust.
  • Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda arvel märgitud tähtajaks.
Koolitusest loobumine:
  • Koolitusest loobumise korral palume sellest teavitada koolituse kontaktisikut.
  • Kui teatate koolitusest loobumisest vähem kui (7) kalendripäeva enne kursuse toimumist, tuleb arve tasuda 25% ulatuses või tagastatakse 75% makstud õppetasust avalduse alusel.
  • Teavitamata jätmisel ja kohale mitteilmumisel tuleb arve tasuda 100% ulatuses.


Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin. 

Registreeru koolitusele (ava registreerumisvorm).


Koolitusele registreerumise tähtaeg on 27. oktoober. Vabade kohtade olemasolul võimalik registreeruda peale tähtaega, selleks võtke palun ühendust koolituse kontaktisikuga.

Koolitusjuht

Terje Kapp
terje.kapp@innowise.ee
+372 5552 0125   

Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
Vaata lähemalt koolituskaardi infot.