KAASAVATE VEEBIKOOSOLEKUTE LÄBIVIIMINE

Veebikoolitus

Veebikoolitusel õpid, kuidas viia läbi kaasavaid veebikoosolekuid Zoomi ja Teamsi keskkonnas. Saad teada, millest lähtuda veebikoosoleku kavandamisel ning kuidas luua võimalusi osalejate kaasamiseks. 

Sihtgrupp: kõik, kes vajavad teadmisi edukaks veebikoosoleku läbiviimiseks.

Veebikoolituse maht: 3 tundi.

Veebikoolituse lõpuks:

  • tead Zoomi ja Microsoft Teamsi võimalusi veebikoosolekute kavandamiseks ja läbiviimiseks; 
  • omad ülevaadet, millistest põhimõttetest lähtuvalt koostada esitlus veebikoosoleku jaoks ning kuidas ennast ette valmistada veebikoosoleku läbiviimiseks; 
  • oskad valida veebikoosoleku läbiviimiseks sobilikke kaasamismeetodeid;
  •  oskad kasutada ekraanijagamist veebikoosolekul.

Veebikoolitus on praktiline ning õppijad on õppeprotsessis aktiivsed osalejad. Kasutatakse kaasamise meetodeid, mis võimaldavad õppijatel omandada aktiivselt kaasatud õppija kogemuse. Kaasavate lühiloengutega selgitatakse, millest lähtuda veebikoosoleku kavandamisel ja kuidas planeerida kaasavat veebikoosolekut. Osalejatel on võimalik aktiivselt panustada teadmusloomesse arutelus osaledes.

Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Registreeru veebiseminarile (ava registreerumisvorm).

Koolitaja: Veronika Tuul. 

Veronika on koolitanud õpetajaid ja haridustöötajaid üle 15 aasta. Põhilisteks koolitusvaldkondadeks on e-õppe vahendite kasutamine, digitaalsed lahendused õppetöös ja täiskasvanute õpetamine kaasaegsete tehnoloogiliste vahenditega. Veronikal on magistrikraad andragoogikas ja haridustehnoloogias ning ta omab täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutset. Lisaks koolitamisele töötab Veronika ka õppedisaineri ja e-õppe konsultandina.Veebikoolituse toimumisaeg: 17.11.2022 kell 11:00 – 13:15, ligipääsuks vajalik link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne veebiseminari toimumist.

Veebikoolituse maksumus on 80€ + km (kokku 96€), sisaldab osalemist veebikoolitusel, õppematerjali veebiseminaride planeerimisest ja veebiseminaride näidisskripti.

Sellele koolitusele kehtib tulumaksusoodustus 20% (vt Tulumaksuseadus § 26 lg 2 ja lg 21).

Veebikoolituse eest tasumine:

  • toimub arve alusel enne veebiseminari algust;
  • registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja arve, mille palume tasuda arvel märgitud tähtajaks.

Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin. 

Registreeru veebiseminarile (ava registreerumisvorm).


Koolitusele registreerumise tähtaeg on 12. november. Vabade kohtade olemasolul võimalik registreeruda peale tähtaega, selleks võtke palun ühendust koolituse kontaktisikuga.

Koolitusjuht

Terje Kapp
terje.kapp@innowise.ee
+372 55 520 125

OÜ Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

Vaata lähemalt koolituskaardi infot.