LASTEVASTASE VÄGIVALLA ENNETAMISE PROGRAMMI (CAP) KOOLITAJA VÄLJAÕPE

Lastevastase vägivalla ennetamise programm (CAP) on teaduslikel alustel koostatud rahvusvaheline ennetusprogramm, mis põhineb veendumusel, et igal inimesel on õigus informatsioonile, oskustele ja strateegiatele, mille abil juhtida oma elu.  Programmi aluseks on suhtumine, mis arvestab ja austab laste õigust kasvada üles väärkohtlemise ohvriks langemata.

CAP koolitajad töötavad väikestes 2-3-liikmelistes koolitusmeeskondades ning koolitavad CAP metoodika alusel  lapsi, lapsevanemaid, haridusasutuste personali ning lastega töötavaid inimesi. Koolitades tõstad teadlikkust väärkohtlemisest ja sellega toimetulekust ning aitad kaitsta lapsi ja ennetada vägivalda.

CAP koolitaja väljaõppes on soovituslik osaleda 2-3- liikmelise rühmana, kellega on soov hakata CAP koolitusi läbi viima. Oma rühma puudumisel on võimalik kaaskoolitajaid leida koolitusgrupist.

Koolitusel õpid:

  • läbi viima CAP programmi koolitusi väärkohtlemise ja selle ennetamise võimaluste kohta lastele ja nende tugivõrgustiku liikmetele;

  • vähendama laste abitust ja sõltuvust; 
  • avardama laste võimalusi toe ja abi saamiseks.
Tutvu koolituse õppekavaga lähemalt siin

Rahvusvahelise ICAP programmi kohta saad lugeda siin.

Kui kaalud, kas CAP koolitaja töö on Sinu jaoks, siis pea eelkõige silmas lapsi. Hinda, kas suudad keskenduda väärkohtlemise küsimustele. Koolitajana on meie fookus ennetustegevusel, aga oma töös kohtame ka paljusid noori ohvreid. Meilt tuge ja abi otsides avaldavad nad valulikke üksikasju või kirjeldavad elavalt oma üleelamisi.

Sihtgrupp:
lastega töötavad pedagoogid, sotsiaaltöötajad, psühholoogid, lastekaitsetöötajad, abipolitseinikud, politseinikud, juhendajad, abiõpetajad, vabatahtlikud jt, kes soovivad hakata läbi viima CAP programmi koolitusi lastele, lapsevanematele, haridusasutuste personalile ja lastega töötavatele inimestele.

Koolituse maht: 
20 tundi

Toimumisaeg:

28. oktoober | 10:00-17:00
04. november | 10:00-17:00

Toimumiskoht: 
Hotell Centenniali seminariruumis, Endla 15, Tallinn.

Maksumus: 165 eurot + km (198 eurot käibemaksuga). Kui ühest asutusest osaleb 2 või rohkem inimest, siis on koolituse maksumus ühe inimse kohta 10% soodsam. Koolituse maksumus sisaldab osalemist koolitusel, koolitusmaterjale, kohvipause.

Koolitajad:  Külvi TederLea Voltri ja Terje Kapp 

Koolitajad omavad Rahvusvahelise Lastevastase Vägivalla ennetamise ICAP programmi koolitaja sertifikaati alates 2000.a. Nad on koolitanud tuhandeid lapsi, sadu õpetajaid ja lapsevanemaid.

Koolituse eest tasumine:

  • Koolituse eest tasumine toimub arve alusel enne koolituse algust.
  • Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda arvel märgitud tähtajaks.
Koolitusest loobumine:
  • Koolitusest loobumise korral palume sellest teavitada koolituse kontaktisikut.
  • Kui teatate koolitusest loobumisest vähem kui (7) kalendripäeva enne kursuse toimumist, tuleb arve tasuda 25% ulatuses või tagastatakse 75% makstud õppetasust avalduse alusel.
  • Teavitamata jätmisel ja kohale mitteilmumisel tuleb arve tasuda 100% ulatuses.


Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin. 

Registreeru koolitusele (ava registreerumisvorm).


Koolitusjuht

Terje Kapp
terje.kapp@innowise.ee
+372 5552 0125   


Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
Vaata koolituskaardi infot.