VEEBIKOOLITUS - TÄISKASVANUD ÕPPIJA E-ÕPPES

Koolitust kavandades mõtleb koolitaja läbi, milliseid õppetegevusi peaksid õppijad tegema, et nad koolituselt võimalikult suurt kasu saaksid. Milliseid meetodeid kasutada, kuidas õppijaid kaasata, kuidas võimaldada õppijal endal aktiivselt uusi teadmisi ja oskusi omandada, mis on parim viis õppimise toetamiseks ja  õppimiseks tingimuste loomiseks. Professionaalse koolitaja jaoks tähendab see täiskasvanud õppija eripäraga arvestamist.

Millega tuleb aga koolitajal arvestada, kui ta viib täiskasvanute koolitust läbi e-õppes ja tehnoloogia vahendeid kasutades? Kuidas arvestada täiskasvanud õppija eripäraga e-õppes? Mida teha, et veebipõhine õpe ei jääks pelgalt koolitaja esinemiseks, mille alusel õppijad iseseisvat tööd teevad? Kuidas kaasata ja aktiveerida õppijaid ning õppimist toetada?

Nende küsimustega tegeletakse veebikoolitusel  "Täiskasvanud õppija e-õppes".

Sihtgrupp: koolitajad ja õpetavad inimesed, kes vajavad teadmisi ja oskusi täiskasvanute veebipõhiseks õpetamiseks.

Õppe eesmärgiks on  osalejate valmisolek teadlikult tegutseda e-õppe kursuste väljatöötamisel ja läbiviimisel ning õppimist toetava tehnoloogia kasutamisel täiskasvanud õppijatele.


Koolituse läbinud õppijad teavad:

  • täiskasvanud õppija ootusi e-õppes, võimalusi ja piiranguid seoses e-õppe ning õppimist toetava tehnoloogia kasutamisega koolituste väljatöötamisel ja läbiviimisel;

  • erinevaid digivõimalusi ja -vahendeid, millega täiskasvanu õppija eripäradest lähtuvalt täiskasvanute õppimist e-õppes toetada.

Teemad:  
  • Täiskasvanud õppija võimalused ja takistused e-õppe ja õppimist toetava tehnoloogia kasutamiseks õppimisprotsessis.
  • Õppimisprotsessi disain lähtuvalt täiskasvanud õppija eripäradest.
  • Täiskasvanud õppija toetamine e-õppes ja õppimist toetava tehnoloogia kasutamisel õppeprotsessis.
Veebikoolituse toimumisaeg: 28.09.2021 kell 11:00 – 13:15, ligipääsuks vajalik link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne veebikoolituse toimumist. 

Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Koolitaja: Veronika Tuul 
Veronika on koolitanud õpetajaid ja haridustöötajaid üle 15 aasta. Põhilisteks koolitusvaldkondadeks on e-õppe vahendite kasutamine, digitaalsed lahendused õppetöös ja täiskasvanute õpetamine kaasaegsete tehnoloogiliste vahenditega. Veronikal on magistrikraad andragoogikas ja haridustehnoloogias ning ta omab täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutset. Lisaks koolitamisele töötab Veronika ka õppedisaineri ja e-õppe konsultandina.

Veebikoolituse maksumus on 80€ + km (kokku 96€), mis sisaldab osalemist veebikoolitusel, õppematerjale ja veebikoolituse salvestust.

Sellele koolitusele kehtib tulumaksusoodustus 20% (vt Tulumaksuseadus § 26 lg 2 ja lg 21).

Veebikoolituse eest tasumine:

  • toimub arve alusel enne veebikoolituse algust;
  • registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja arve, mille palume tasuda arvel märgitud tähtajaks.

Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin. 

Registreeru veebikoolitusele (ava regisreerumisvorm).

Koolitusele registreerumise tähtaeg on 21. september. Vabade kohtade olemasolul võimalik registreeruda peale tähtaega, selleks võtke palun ühendust koolituse kontaktisikuga.

Küsimuste korral võta ühendust koolituse kontaktisikuga:

Liina Sieberk
liina.sieberk@innowise.ee
+372 5660 6938
OÜ Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
Vaata lähemalt koolituskaardi infot.