VEEBIKOOLITUS - CANVA

Õnnitluskaart, CV, kutse aiapeole, pulmavideo, reklaam sotsiaalmeediasse – mis neid kõiki ühendab? Vastus on Canva!  

Canva on väga võimas ja imeline vahend meeldiva sisu loomiseks. Saad seda kasutada nii oma isiklikus elus kui ka tööalaliselt. Eestikeelses keskkonnas on su kasutuses tuhandeid malle, mida tasuta kasutada.

Tule osale Innowise TASUTA veebikoolitusel, kus näitama Canvat ja tutvustame selle võimalusi. Lisaks saad ka hea ülevaate põhilisest, millega kohe ise liikvele minna. Tule õpi Canva selgeks ja sa ei tee enam kunagi ühtegi halba visuaali!

Sihtgrupp:  kõik huvilised.

Veebikoolituse maht: 1 akadeemiline tund.

Veebikoolituse toimumisaeg: 29.10.2021 kell 11:00 – 11:45, ligipääsuks vajalik link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne veebikoolituse toimumist.

Toimumiskoht: Zoomi veebikeskkonnas.

Koolitaja: Veronika Tuul
Veronika on koolitanud õpetajaid ja haridustöötajaid üle 15 aasta. Põhilisteks koolitusvaldkondadeks on e-õppe vahendite kasutamine, digitaalsed lahendused õppetöös ja täiskasvanute õpetamine kaasaegsete tehnoloogiliste vahenditega. Veronikal on magistrikraad andragoogikas ja haridustehnoloogias ning ta omab täiskasvanute koolitaja 7. taseme kutset. Lisaks koolitamisele töötab Veronika ka õppedisaineri ja e-õppe konsultandina.

Registreeru veebikoolitusele (ava registreerumisvorm).


Koolitusele registreerumise tähtaeg on 28. oktoober.


Küsimuste korral võta ühendust koolituse kontaktisikuga:

Robert Kask
robert.kask@innowise.ee
+372 56 156 109  


OÜ Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
 
Vaata lähemalt koolituskaardi infot.