KOOLITAJA ROLL GRUPIS ÕPPIMISE TOETAMISEL

Grupis õppimise kogemus moodustub paljude erinevate faktorite koosmõjust. Õpigrupp on justkui elav organism, mida mõjutab suur hulk sisemisi ja väliseid tegureid. Paljud protsessid on nähtamatud ja varjatud ning seetõttu on koolitaja teadlik ja oskuslik juhtimine koostöiseks õppimiseks vajalik. Riskide ennetamine ning konfliktide pööramine õppevaraks ning õpigrupi liitmiseks on võtted, mis toetavad nii Sind koolitajana kui ka õppijaid Sinu grupis.

Ühe tervikliku ja kompaktse õppepäeva jooksul on Sul võimalus omandada põhitõed ning oskused, et koolitajana grupis õppimist toetada ja grupiprotsesse juhtida. Sellel koolitusel omandatud kompetentsid tõstavad Sinu kui koolitaja professionaalsust ja enesekindlust. 

Koolituse ülesehitus on praktiline ja õppijad on aktiivsed osalejad ning kaasarääkijad õppeprotsessis; mini-loengud vahelduvad praktiliste ülesannetega.

Koolitusel õpid:

  • mõtestama grupi liikmete ja koolitaja rolle koostöise õppimise soodustamiseks;
  • kasutama meetodeid, millega grupis õppimist ja grupiprotsesse toetada;
  • juhtima konflikti kui arenguvõimalust õppeprotsessis.

Sihtgrupp: 
täiskasvanute koolitajad, sisekoolitajad, õpetajad, õppejõud.

Koolituse maht: 7 tundi.

Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Registreeru koolitusele (ava registreerumisvorm). 

Toimumise aeg: 

07.09.2021 | 10:00-16:30 

Toimumiskohad: Centennial Hotell Tallinn, seminariruum Motivatsioon. Endla 15, Tallinn (vaata kaardilt).

Maksumus: 225 eurot + km (270 eurot käibemaksuga). Koolituse maksumus sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause, lõunasööki. 

Sellele koolitusele kehtib tulumaksusoodustus 20% (vt Tulumaksuseadus § 26 lg 2 ja lg 21).

Koolitaja: Katrin Karu

Katrin on töötanud alates 1997. aastast Tallinna Ülikooli andragoogika valdkonna õppejõuna ja alates 2015. aastast andragoogika bakalaureuseõppe õppekava kuraatorina. Katrin on õpetanud nii täiskasvanute koolitajaid kui ka kõrgkoolide õppejõude juba üle 15 aasta, töötanud nendele sihtrühmadele välja õppekavasid ja koolitusprogramme ning koostanud õppematerjale. Aastatel 2012-2019 on Katrin olnud Täiskasvanute koolitaja kutsestandardi arendaja ja hindamiskomisjoni liige.

Koolitusest loobumine:
  • Koolitusest loobumise korral palume sellest teavitada koolituse kontaktisikut.
  • Kui teatate koolitusest loobumisest vähem kui (7) kalendripäeva enne kursuse toimumist, tuleb arve tasuda 25% ulatuses või tagastatakse 75% makstud õppetasust avalduse alusel.
  • Teavitamata jätmisel ja kohale mitteilmumisel tuleb arve tasuda 100% ulatuses.

Tunnistus ja tõend: 

Koolituse õpiväljundite omandamine on tõendatud ja õppijale väljastatakse tunnistus, kui õppija on osalenud kõikides auditoorses tundides ning täitnud hindamisülesande. Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta läbitud teemade lõikes.

Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin.

Registreeru koolitusele (ava registreerumisvorm). 


Koolitusele registreerumise tähtaeg on 31. august. Vabade kohtade olemasolul võimalik registreeruda peale tähtaega, selleks võtke palun ühendust koolituse kontaktisikuga.

Küsimuste korral võta ühendust koolituse kontaktisikuga:
Liina Sieberk
liina.sieberk@innowise.ee
+372 5660 6938

Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.