KODUSED KATSED KEEMIAS

Selleks, et teha õpilastega tundides katseid, ei pea alati kasutama kalleid ja raskesti kättesaadavaid vahendeid. Ausalt! Vaja on lihtsalt teada, millisesse poodi sammud seada, et saaks muuta teemade omandamise õpilaste jaoks praktilisemaks ja nii ka arusaadavamaks. Antud kursusel ongi Sul ise võimalik järele proovida, kuidas saab teha koduste vahenditega põnevaid katseid, mis panevad õpilaste silmad särama ja kinnistavad teoreetilisi teadmisi.

Koolitusel õpid:
  • koduste vahenditega läbiviima keemiaalaseid katseid.
Sihtgrupp: tegevõpetajad, eelkõige loodusainete (keemia) õpetajad, huviringi juhendajad. Koolitus sobib lasteaiaõpetajatest põhikooliõpetajateni.

Koolituse maht: 
13 tundi, sh 8 tundi auditoorset õpet ja 5 iseseisva töö tundi


Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Toimumisaeg

17. august | 10:00-17:15

Toimumiskoht: 
Hotell Centenniali seminariruum, Endla 15, Tallinn.

Maksumus:  150 eurot + km ( 180 eurot käibemaksuga). Koolituse maksumus sisaldab osalemist koolitusel, koolitusmaterjale, kohvipause.

Koolitaja:  Joana Jõgela                    

Õpetaja Joana on keemiaõpetaja ja -õppejõud, töötades nii põhikoolis, gümnaasiumis kui ka ülikoolis. Joana on mitmete e-kursuste looja ning seisnud aastaid selle eest, et keemiaõpe ja -õpetamine oleks praktiline ja lõbus. Alustades oma õpetamist Keemia õpikodadest, kus Joana viis läbi praktilisi töid üle kogu Eesti, suundus ta peale keemia magistrantuuri õppima haridusteaduskonda ning omandas ka õpetajahariduse magistri. Joana on valmistanud kogu põhikooli keemiat katva õppevideote kogumiku ning veebikursuse. 2019. aastal sai Joana LTT aasta tähe tiitli, 2021 aastal riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija tunnustuse ning 2022. aastal omistas president Alar Karis talle noore haridustegelase reaalainete eripreemia.


Koolituse eest tasumine:

  • Koolituse eest tasumine toimub arve alusel enne koolituse algust.
  • Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda arvel märgitud tähtajaks.
Koolitusest loobumine:
  • Koolitusest loobumise korral palume sellest teavitada koolituse kontaktisikut.
  • Kui teatate koolitusest loobumisest vähem kui (7) kalendripäeva enne kursuse toimumist, tuleb arve tasuda 25% ulatuses või tagastatakse 75% makstud õppetasust avalduse alusel.
  • Teavitamata jätmisel ja kohale mitteilmumisel tuleb arve tasuda 100% ulatuses.


Tutvu õppekorralduse alustega lähemalt siin. 

Registreeru koolitusele (ava registreerumisvorm).


Koolitusjuht

Terje Kapp
terje.kapp@innowise.ee
+372 5552 0125   


Innowise on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
Vaata lähemalt koolituskaardi infot.